Ciekawostki

Strona główna » Ciekawostki

wielkość tekstu:A | A | A

JAK NIKT INNY POZOSTAWIAMY NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA MUZYCZNE ! DAJEMY 100 PROCENT GWARANCJI, ZNAKOMITEJ ZABAWY. ZADZWOŃ I PRZEKONAJ SIĘ ŻE WARTO!

Inne ciekawostki:

  • NASZE REFERENCJE - 20 LAT DZIAŁALNOŚCI ESTRADOWEJ, PONAD 2000 IMPREZ W KRAJU I ZA GRANICĄ. PROFESJONALIZM, NIEZWYKŁY KONTAKT Z PUBLICZNOŚCIĄ I WIDOWISKOWOŚĆ, TO NASZE ATUTY !
  • POSZUKUJESZ NIEPOWTARZALNEGO PROGRAMU ESTRADOWEGO NA SWOJĄ IMPREZĘ ! NIE MOGŁEŚ TRAFIĆ LEPIEJ ! W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIECIE PAŃSTWO 6 FANTASTYCZNYCH I NIEPOWTARZALNYCH PROGRAMÓW, DLA DZIECI ORAZ DOROSŁYCH. PYTAJ O PAKIETY I BONUSY ! W PAKIECIE ZNACZNIE TANIEJ !
Strona główna Drukuj dokument
ZESPÓŁ BAHAMAS, NAJLEPSZE PROGRAMY ARTYSTYCZNE I ESTRADOWE_DLA DZIECI ORAZ DOROSŁYCH, DISCO POLO, BIESIADA POLSKA, LATINO, COVERY, PRZEBOJE LATA, lOS BAHAMOS DESPERADOS, RAMONA, ZYCIE TO TAKIE TANGO, POLSAT, DISCO RELAX, DO UCHA MALUCHA, TV SILESIA, KAROLINA Z MOICH SNÓW ,NIEBIESKI PATROL, PLUSZOWY MIŚ, LA BAMBA, BAILA ME, BAMBOLEO, GUANTANAMERA, VOLARE, IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE, WESELA, STUDNIÓWKI, BANKIETY, SPOTKANIA BIZNESOWE, POKAZY MULTIMEDIALNE, KARAOKE, LASERY, TELEBIMY, ZBIGNIEW OPAŁKA,